Kompleksowa obsługa firm w zakresie gospodarowania odpadami elektrycznymi i elektronicznymi oraz odpadami papierowymi.

Niszczenie dokumentów

Z przyjemnością chcemy zaproponować Państwu współpracę w zakresie – niszczenie dokumentów w Warszawie i województwie mazowieckim. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości usług poprzez zapewnienie ochrony danych, a w szczególności wszystkich informacji o Państwa firmie, zatrudnionych pracownikach, klientach bądź kontrahentach.

plomba1
co wyroznia

Co nas wyróżnia

Od 7 lat naszej działalności zajmujemy się niszczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów, teczek, akt, segregatorów, dokumentów tajnych, pism, folderów, a także codziennych dokumentów oraz faktur.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zniszczyć każdy rodzaj dokumentów, bez potrzeby wyjmowania dokumentów z segregatorów, usuwania koszulek i zszywek.

Odbierane dokumenty, są ważone w siedzibie Państwa firmy, co pozwala nam na wystawienie protokołu przyjęcia dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, a po zniszczeniu dostarczenie pocztą certyfikatu potwierdzającego zniszczenie dokumentacji. Dzięki temu możecie być Państwo pewni iż wasze informacje zostały w pełni zniszczone.

Brakowanie dokumentacji odbywa się w naszym zakładzie, znajdującym się poza Warszawą, objętym całodobowym monitoringiem, obecni są tylko pracownicy naszej firmy. Niszczenie odbywa się w zamkniętym i zabezpieczonym obiekcie.

Zobacz jak przebiega niszczenie dokumentów

Sprawdź jakich maszyn używamy i co powstaje ze zniszczonych, poufnych dokumentów. Niszczenie faktur, brakowanie dokumentacji oraz niszczenie pism teczek odbywa się w całości. W ciągu dnia jesteśmy w stanie zniszczyć 2 tony poufnych dokumentów.

Zamówienie usługi

W celu zamówienia usługi dbioru oraz zniszczenia dokumentów należy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub za pomocą dostępnego na stronie formularza.

niszczeniemenu
zapewniamy

Usługa niszczenia w systemie pojemnikowym

W celu dopasowania usług do potrzeb Państwa oferujemy wypożyczenie pojemników o pojemności 240 litrów. Pojemniki są umieszczane w siedzibie Państwa firmy i opróżniane cyklicznie bądź na życzenie klienta, bez potrzeby zgłaszania zlecenia odbioru za każdym razem.

Pojemniki posiadają otwór wlotowy oraz system zabezpieczeń – w postaci plomb z własnym, jednorazowym numerem, co umożliwia wrzucenie dokumentów lecz uniemożliwia ich wyjęcie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Niszczenie dokumentów, niszczenie akt osobowych, niszczenie faktur oraz codziennych dokumentów.

Skorzystaj z naszych usług już dziś.