Niszczenie dokumentów

Z przyjemnością chcemy zaproponować Państwu współpracę w zakresie – niszczenie dokumentów w Warszawie i województwie mazowieckim. Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu jakości usług poprzez zapewnienie ochrony danych, a w szczególności wszystkich informacji o Państwa firmie, zatrudnionych pracownikach, klientach bądź kontrahentach.

plomba, plombowanie worków, bezpieczne worki, odbiór dokumentów do zniszczenia
Jak zamówić usługę, odbiór elektrośmieci, odbiór dokumwntów do utylizacji, niszczenie dokumentów, brakowanie dokumentów

Co nas wyróżnia

Od 7 lat naszej działalności zajmujemy się niszczeniem wszelkiego rodzaju dokumentów, teczek, akt, segregatorów, dokumentów tajnych, pism, folderów, a także codziennych dokumentów oraz faktur.

Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie zniszczyć każdy rodzaj dokumentów, bez potrzeby wyjmowania dokumentów z segregatorów, usuwania koszulek i zszywek.

Odbierane dokumenty, są ważone w siedzibie Państwa firmy, co pozwala nam na wystawienie protokołu przyjęcia dokumentów przeznaczonych do zniszczenia, a po zniszczeniu dostarczenie pocztą certyfikatu potwierdzającego zniszczenie dokumentacji. Dzięki temu możecie być Państwo pewni iż wasze informacje zostały w pełni zniszczone.

Brakowanie dokumentacji odbywa się w naszym zakładzie, znajdującym się poza Warszawą, objętym całodobowym monitoringiem, obecni są tylko pracownicy naszej firmy. Niszczenie odbywa się w zamkniętym i zabezpieczonym obiekcie.

Zobacz jak przebiega niszczenie dokumentów

Sprawdź jakich maszyn używamy i co powstaje ze zniszczonych, poufnych dokumentów. Niszczenie faktur, brakowanie dokumentacji oraz niszczenie pism teczek odbywa się w całości. W ciągu dnia jesteśmy w stanie zniszczyć 2 tony poufnych dokumentów.

Zamówienie usługi

W celu zamówienia usługi dbioru oraz zniszczenia dokumentów należy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub za pomocą dostępnego na stronie formularza.

niszczenie dokumentów, brakowanie dokumentacji, niszczenie danych, bezpieczne niszczenie dokumentów, niszczenie dokumentów Warszawa
Niszczenie dokumentów, niszczenie dokumentacji, odbiór dokumentów do niszczenia, brakowanie akt, bezpieczne niszczenie

Usługa niszczenia w systemie pojemnikowym

W celu dopasowania usług do potrzeb Państwa oferujemy wypożyczenie pojemników o pojemności 240 litrów. Pojemniki są umieszczane w siedzibie Państwa firmy i opróżniane cyklicznie bądź na życzenie klienta, bez potrzeby zgłaszania zlecenia odbioru za każdym razem.

Pojemniki posiadają otwór wlotowy oraz system zabezpieczeń – w postaci plomb z własnym, jednorazowym numerem, co umożliwia wrzucenie dokumentów lecz uniemożliwia ich wyjęcie.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
  Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
  W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl

  Niszczenie dokumentów, niszczenie akt osobowych, niszczenie faktur oraz codziennych dokumentów.

  Skorzystaj z naszych usług już dziś.