Niszczenie dysków twardych HDD i nośników danych

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi obejmującej – niszczenie danych i dysków twardych HDD. Zapewniamy całkowite i nieodwracalne usunięcie danych przez jego zniszczenie. Dyski są niszczone za pomocą plazmy – wypalane są talerze, na których zapisane są dane, co trwale niszczy nośnik danych i bezpowrotnie usuwa dane.

Sposób niszczenia jest w 100% bezpieczny i gwarantuje nieodwracalnie usunięcie danych.

W szczególnych wypadkach proces niszczenia może zostać skontrolowany
na odległość za pomocą kamery internetowej udostępnionej dla Państwa na czas niszczenia danych.

Zajmujemy się również niszczeniem nośników danych takich jak, kasety VHS, CD, DVD, dyskietki, taśmy i inne możliwe urządzenia, które zawierają dane.

Usuwanie danych jest nieodwracalne i po zniszczeniu informacje są niemożliwe
do odzyskania.

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Warszawa, jaki całego województwa mazowieckiego

Niszczenie towarów

Działalność firmy obejmuje również niszczenie towarów zatrzymanych przez urząd celny, nienadających się produktów oraz takich, które należy zniszczyć gdyż nie można wprowadzić ich do obrotu.

Posiadamy niszczarki oraz młynki do niszczenia różnej wielkości towarów, zakres niszczenia jest bardzo szeroki, stąd prośba o kontakt z naszym pracownikiem w celu dokładniejszego zbadania sprawy.

Posiadamy doświadczenie we współpracy z urzędami celnymi w Warszawie i orientujemy się jakie dokumenty są potrzebne do przeprowadzenia niszczenia towarów. Wszystkie operacje mogą się odbyć w obecności przedstawiciela osoby zlecającej zniszczenie lub  za naszym pośrednictwem.

 

 

 

Formularz zamówienia 

Zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia

Niszczenie danych, niszczenie nośników danych, bezpieczne niszczenie Warszawa

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
  Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
  W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl