SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA! ZADZWOŃ: 531 690 670

TO JAK DZIAŁAMY DZIŚ, WPŁYWA NA TO JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ NASZE JUTRO

NISZCZENIE DOKUMENTÓW

Bezpieczne niszczenie dokumentów w firmie to jeden z podstawowych procesów w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych firmy, osobowych oraz klientów. Wszelkie dane powinny być przechowywane i niszczone zgodnie z RODO.

RECYKLING PAPIERU

Bezpieczeństwo danych idzie w parze z ochroną środowiska. Ścinki papieru jaki powstają podczas niszczenia w naszej firmie, trafiają do papierni gdzie w dalszych procesach zostają przetworzony na produkty takie jak - chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe itp.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Niszczenie dokumentów odbywa się na zabezpieczonym terenie, hale jak i cały teren objęte są monitoringiem. Niszczarki jakimi dysponujemy, niszczą dokumenty w 3 klasie tajności normy DIN 66399, a wszystkie nasze pojazdy posiadają nadajniki GPS, zapisujące trasę pojazdu na 3 miesiące.

ZAMAWIANIE USŁUGI

Interesuje Cię niszczenie dokumentów, cennik, warunki odbioru dokumentów do utylizacji? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów odbioru. KONTAKT 531 690 670

POJEMNIKI NA DOKUMENTY

Posiadamy pojemniki na dokumenty, z możliwością zaplombowania, posiadające specjalną wrzutnię, uniemożliwiającą wyjęcie dokumentów. Pojemniki są wstawiane do Państwa firmy na 1 miesiąc i po tym czasie odbierane, a następnie zawartość zostaje zniszczona.

ODBIÓR JEDNORAZOWY

Niszczenie dokumentów można też zamówić jednorazowo, w momencie kiedy uzbierała się już konkretna ilość, a w firmie nie potrzeba stawiać pojemników dla pracowników. W takim przypadku dokumenty są ważone na miejscu, co pozwala wystawić dokumenty potwierdzające przejęcie dokumentów od ręki.

Wypełnij formularz

- skontaktujemy się z Tobą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
  Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
  W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl

  Poczucie bezpieczeństwa

  To co otrzymujesz od naszej firmy to: poczucie bezpieczeństwa - Twoje dokumenty bezpiecznie zniszczone, przy użyciu niszczarek przemysłowych, zachowujących odpowiednia klasę tajności

  Działanie proekologiczne

  Zgodnie z misją naszej firmy, działamy z nastawieniem na ochronę środowiska, niszczenie dokumentów odbywa się w taki sposób aby jak największa ich część mogła zostać wykorzystana ponownie przy produkcji papieru. Współpracując z nami, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów.

  CO MÓWIĄ O NAS...

  "Bardzo szybko i sprawnie odebrany sprzęt, na miejscu wystawione dokumenty, co pozwoliło szybko zakończyć całą sprawę. Gorąco polecam. Marcin."

  755 ton

  Odpadów zebranych

  3000

  Odbiorów rocznie

  11

  Lat na rynku

  2

  Audyty w roku

  Firma Ekotechnika jest zarejestrowana w rejestrze BDO pod numerem 000018121, oraz posiada pozwolenie na gospodarowanie odpadami wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, dodatkowo posiada status Zakładu Przetwarzania co pozwala nam na rozbiórkę i utylizację elektroniki pochodzącej ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzętu we własnym zakresie.
  Zalecamy wszystkim sprawdzenie komu przekazywany jest odpad - informacje na temat prowadzonej działalności można uzyskać w rejestrze BDO na stronie www.bdo.mos.gov.pllub poprosić firmę o przedstawienie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami.