SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA!

TO JAK DZIAŁAMY DZIŚ, WPŁYWA NA TO JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ NASZE JUTRO

NISZCZENIE DOKUMENTÓW

Bezpieczne niszczenie dokumentów w firmie to jeden z podstawowych procesów w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych firmy, osobowych oraz klientów. Wszelkie dane powinny być przechowywane i niszczone zgodnie z RODO.

RECYKLING PAPIERU

Bezpieczeństwo danych idzie w parze z ochroną środowiska. Ścinki papieru jaki powstają podczas niszczenia w naszej firmie, trafiają do papierni gdzie w dalszych procesach zostają przetworzony na produkty takie jak - chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe itp.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Niszczenie dokumentów odbywa się na zabezpieczonym terenie, hale jak i cały teren objęte są monitoringiem. Niszczarki jakimi dysponujemy, niszczą dokumenty w 3 klasie tajności normy DIN 66399, a wszystkie nasze pojazdy posiadają nadajniki GPS, zapisujące trasę pojazdu na 3 miesiące.

ZAMAWIANIE USŁUGI

Interesuje Cię niszczenie dokumentów, cennik, warunki odbioru dokumentów do utylizacji? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów odbioru. KONTAKT 531 690 670

POJEMNIKI NA DOKUMENTY

Posiadamy pojemniki na dokumenty, z możliwością zaplombowania, posiadające specjalną wrzutnię, uniemożliwiającą wyjęcie dokumentów. Pojemniki są wstawiane do Państwa firmy na 1 miesiąc i po tym czasie odbierane, a następnie zawartość zostaje zniszczona.

ODBIÓR JEDNORAZOWY

Niszczenie dokumentów można też zamówić jednorazowo, w momencie kiedy uzbierała się już konkretna ilość, a w firmie nie potrzeba stawiać pojemników dla pracowników. W takim przypadku dokumenty są ważone na miejscu, co pozwala wystawić dokumenty potwierdzające przejęcie dokumentów od ręki.

Wypełnij formularz

- skontaktujemy się z Tobą

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl

Poczucie bezpieczeństwa

To co otrzymujesz od naszej firmy to: poczucie bezpieczeństwa - Twoje dokumenty bezpiecznie zniszczone, przy użyciu niszczarek przemysłowych, zachowujących odpowiednia klasę tajności

Działanie proekologiczne

Zgodnie z misją naszej firmy, działamy z nastawieniem na ochronę środowiska, niszczenie dokumentów odbywa się w taki sposób aby jak największa ich część mogła zostać wykorzystana ponownie przy produkcji papieru. Współpracując z nami, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości wytwarzanych odpadów.

CO MÓWIĄ O NAS...

"Bardzo szybko i sprawnie odebrany sprzęt, na miejscu wystawione dokumenty, co pozwoliło szybko zakończyć całą sprawę. Gorąco polecam. Marcin."

755 ton

Odpadów zebranych

3000

Odbiorów rocznie

11

Lat na rynku

2

Audyty w roku

Firma Ekotechnika jest zarejestrowana w rejestrze BDO pod numerem 000018121, oraz posiada pozwolenie na gospodarowanie odpadami wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, dodatkowo posiada status Zakładu Przetwarzania co pozwala nam na rozbiórkę i utylizację elektroniki pochodzącej ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzętu we własnym zakresie.
Zalecamy wszystkim sprawdzenie komu przekazywany jest odpad - informacje na temat prowadzonej działalności można uzyskać w rejestrze BDO na stronie www.bdo.mos.gov.pllub poprosić firmę o przedstawienie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami.