Utylizacja zużytego sprzętu elektronicznego

     Dla wszystkich Państwa, którzy dbają o środowisko naturalne i chcą wspólnie razem z nami przyczynić się do ograniczenia jego zanieczyszczenia przygotowaliśmy specjalną ofertę w Warszawie oraz woj. mazowieckim – utylizacja sprzętu elektronicznego i elektroniki oraz recykling.

 

Odbiór elektrośmieci, zbiórka elektroodpadów, utylizacja elektroniki, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny

Osoby prywatne, odbiór elektroniki:

Oferujemy Państwu odbiór sprzętu domowego RTV, AGD oraz każdej innej elektroniki.*

Zużyty sprzęt bezpłatnie przyjmujemy po dostarczeniu do naszego zakładu przetwarzania. W przypadku odbioru naszym transportem naliczona zostanie opłata w wysokości 70zł. Przyjmujemy następujące towary: pralki, telewizory, mikrofalówki, radia, komputery, telefony komórkowe, kable, zasilacze, kuchenki gazowe, monitory CRT, LCD – w skrócie, wszystko co jest elektryczne i elektroniczne.

Zapewniamy sprawny odbiór, wyniesienie oraz załadunek.

Sprzęty powinny być przygotowane do odbioru:

– czyste, przygotowane do zabrania

– odłączone od zasilania, gazu itp.

– gotowe do załadunku, tak aby nasz pracownik mógł sprawnie wykonać swoją pracę

Drobny sprzęt typu drukarka, monitor, komputer, telewizor, LCD, małe AGD, kable, akumulatory, można dostarczyć bezpośrednio do naszego biura mieszczącego się przy ulicy Staniewicka 10 w Warszawie. Na terenie znajduje się oznaczony pojemnik, do którego należy wrzucić sprzęt elektroniczny.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie przyjazdu. Sprzęt elektryczny i elektroniczny można przywozić w godzinach pracy biura 8:00 -16:30, lub po umówieniu o innej porze.

*Uwaga!!!

  • –  od stycznia 2019 roku zostaje wprowadzona płatność za przyjazd po sprzęt elektroniczny – 70zł, niestety nie możemy już dłużej oferować bezpłatnych odbiorów sprzętów. Z pojedynczymi rzeczami zapraszamy Państwa do naszego punktu przy ulicy Staniewickiej 10.
  • – nie odbieramy od osób prywatnych tonerów, świetlówek oraz kondensatorów.

Pamiętajmy, że to my jesteśmy częścią przyrody, a jej stan zależy głównie od nas samych!

Utylizacja elektroniki to jedna z najważniejszych gałęzi recyklingu.

Zalecamy wszystkim sprawdzenie komu przekazywany jest odpad – informacje na temat prowadzonej działalności można uzyskać w GIOŚ lub poprosić firmę o przedstawienie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami.

Firmy i urzędy:

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi dla: firm i instytucji państwowych, banków, jednostek budżetowych, szkół, instytutów i innych z zakresu odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego tzw. elektrośmieci.

Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, który odbierany od naszych klientów transportowany jest do naszego zakładu przetwarzania, w którym jest rozbierany na części, poddawany segregacji, a następnie przekazywane recyklerom w celu ponownego wykorzystania cennych surowców.

Sprzęt jaki odbieramy pochodzi najczęściej z biur – drukarki, komputery, monitory LCD, CRT, laptopy, serwery, zasilacze awaryjne UPS, lampy, klawiatury, myszki komputerowe, projektory, tablety, telefony komórkowe, stacje robocze, faksy, baterie.

Podejmujemy się również demontażu większych urządzeń takich jak centrale telefoniczne, serwerownie inne urządzenia wymagające rozbiórki.

Posiadamy samochody dostawcze dostosowane do odbioru zużytego sprzętu elektronicznego, a nasi pracownicy posiadają wymagane doświadczenie.

Sprzęt przeznaczony do utylizacji jest każdorazowo ważony, co pozwala nam na wystawienie wymaganych ustawowo dokumentów, czyli Karta Przekazania Odpadu. Jest to najważniejszy dla Państwa dokument.

Zużytą elektronikę można samemu bezpłatnie dostarczyć do naszego biura, gdzie znajduje się specjalnie przygotowany pojemnik na odpady elektryczne i elektroniczne lub zamówić odbiór, bezpośrednio z Państwa firmy – w takim wypadku odbieramy sprzęt bezpłatnie powyżej 50kg, poniżej tej ilości odbiór realizowany jest za opłatą.

Firma Ekotechnika jest zarejestrowana w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska, oraz posiada pozwolenie na gospodarowanie odpadami przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, dodatkowo posiada status Zakładu Przetwarzania co pozwala nam na rozbiórkę i utylizację elektroniki pochodzącej ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzętu we własnym zakresie.

Zalecamy wszystkim sprawdzenie komu przekazywany jest odpad – informacje na temat prowadzonej działalności można uzyskać w GIOŚ lub poprosić firmę o przedstawienie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami.

Utylizacja elektroniki, odbiór elektroniki, odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, elektrośmieci.

Zamów odbiór swojego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz do nas formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia się. W formularzu podaj możliwie jak najwięcej informacji dotyczących rodzaju sprzętu, ilości, możliwości podjazdu samochodu dostawczego oraz usytuowanie odpadów w budynku.

Dziękujemy za skorzystanie z formularza

lub kontakt telefoniczny pod numerem: 22 631 27 46

niszczenie towarów, niszczenie dokumentów, utylizacja elektroniki

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl