SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA!

TO JAK DZIAŁAMY DZIŚ, WPŁYWA NA TO JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ NASZE JUTRO

ELEKTROŚMIECI W FIRMIE

W Twojej firmie powstaje sprzęt, którego chcesz się legalnie i bezpiecznie pozbyć oddając do recyklingu, tak zwane elektrośmieci, co z nimi zrobić, i jak pozbyć się starego sprzętu biurowego.

ELEKTROZŁOM

Stary sprzęt biurowy taki jak: komputery, laptopy, monitory, projektory, odkurzacze, sprzęt AGD, urządzenia elektroniczne pomiarowe, centrale telefoniczne, serwery, lampy, klawiatury, tablety, telefony komórkowe - to wszystko to są elektrośmieci, które można ponownie wykorzystać lub przerobić na surowce.

ZAGOSPODAROWANIE ODPADU

Wykorzystajmy to co już zostało wyprodukowane i razem zadbajmy, o to aby stary i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, otrzymał drugie życie i został ponownie wykorzystany. Zagospodarowanie odpadów elektronicznych jest bardzo ważne dla środowiska, w którym żyjemy.

ZADZWOŃ I ZAMÓW ODBIÓR

Nie wiesz gdzie oddać zużyty sprzęt elektroniczny, zadzwoń do nas i umów się na odbiór! Uzyskasz wszelkie informacje - gdzie oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, jak bezpiecznie oddać elektronikę do recyklingu oraz jakie dokumenty potwierdzające przejęcie odpadów powinieneś otrzymać.

PRZYJEDZIEMY ODBIERZEMY

Po umówieniu się, do Twojej firmy przyjedzie nasz kierowca, samodzielnie załaduje stary sprzęt elektroniczny, wszelki złom elektroniczny, w tym: kopiarki, drukarki, komputery, laptopy, kable, zużyty sprzęt biurowy, w skrócie zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - elektrośmieci.

POTRZEBNE DOKUMENTY

W celu przekazania nam odpadów powinieneś być wpisany do BDO - Bazy Danych Odpadowych. W przypadku gdy nie jesteś wpisany powiadom nas o tym przed odbiorem zużytego sprzętu przeznaczonego do recyklingu i utylizacji. Używając systemu BDO należy wystawić nam zlecenie, resztą zajmiemy się już my. Nie korzystałeś do tej pory z systemu - nie ma problemu - pomożemy Ci w wystawieniu dokumentów.

Wypełnij formularz

- skontaktujemy się z Tobą

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wypełniając powyższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora danych - Ekotechnika Łukasz Biliński, ul. Staniewicka 10, 03-310 Warszawa.
  Zgodę udzielasz dobrowolnie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie i wykonanie usługi, a także sprawdzenie jakości jej wykonania.
  W każdym momencie możesz wycofać udzieloną zgodę kontaktując się pod mailem biuro@utylizacjaelektroniki.pl

  CO MÓWIĄ O NAS...

  "Bardzo szybko i sprawnie odebrany sprzęt, na miejscu wystawione dokumenty, co pozwoliło szybko zakończyć całą sprawę. Gorąco polecam. Marcin."

  755 ton

  Odpadów zebranych

  3000

  Odbiorów rocznie

  11

  Lat na rynku

  2

  Audyty w roku

  Firma Ekotechnika jest zarejestrowana w rejestrze BDO pod numerem 000018121, oraz posiada pozwolenie na gospodarowanie odpadami wydane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego, dodatkowo posiada status Zakładu Przetwarzania co pozwala nam na rozbiórkę i utylizację elektroniki pochodzącej ze sprzętu elektrycznego i elektronicznego sprzętu we własnym zakresie.
  Zalecamy wszystkim sprawdzenie komu przekazywany jest odpad - informacje na temat prowadzonej działalności można uzyskać w rejestrze BDO na stronie www.bdo.mos.gov.pllub poprosić firmę o przedstawienie pozwolenia na prowadzenie działalności związanej z gospodarowaniem odpadami.